Podręcznik matematyka z plusem 1 jest idealnie dopasowany dla uczniów szkół ponadpodstawowych

Publikacja matematyka z plusem 1 została idealnie skrojona pod wszelkie wymagania uczniów szkół ponadpodstawowych, którzy myślą o zdaniu egzaminu dojrzałości z matematyki. Podręcznik został idealnie przygotowany, aby wszelka wiedza była dawkowana krok po kroku, by uczeń mógł na spokojnie przygotować się do każdej lekcji. Po każdym rozdziale uczeń ma możliwość sprawdzenia swojej wiedzy, którą zdobył na lekcjach. Dzięki temu będzie mógł utrwalić oraz jeszcze bardziej zrozumieć zdobytą wiedzę. Książka zawiera bardzo dużo zadań o różnym poziomie trudności. Dzięki temu podręcznik zachęca uczniów do ich samodzielnego rozwiązywania. Podręcznik matematyka z plusem 1 ma za zadanie budować umiejętność oraz posługiwanie się różnymi modelami matematycznymi. Książka została napisana przez Małgorzatę Dobrowolską, Marcina Karpińskiego i Jacka Lecha. Podręcznik spełnia wszelkie kryteria Ustawy o systemie oświaty, a także podstawowe wymogi programowe. 

Co obejmuje podręcznik matematyka z plusem 1?

Przygotowanie do egzaminu dojrzałości stanowi nieodłączny element edukacji na poziomie zarówno szkoły licealnej, jak i technikum. Podręcznik Matematyka z plusem 1 (podręczniki dla technikum) został wydany przez polskie wydawnictwo GWO. Główny nacisk kładzie na zagadnieniach maturalnych, tak by przyswoić wiedzę na, jak najwyższym poziomie. Każdy rozdział podręcznika zakończony jest zadaniami sprawdzającymi wiedzę zdobytą na zajęciach. Każdy uczeń może samodzielnie w domu sprawdzić, czego się nauczył na lekcjach. Podręcznik matematyka z plusem 1 zawiera zadania o różnym poziomie trudności, jak również zadania z przykładowymi rozwiązaniami. Wówczas uczeń może krok po kroku sprawdzić, gdzie ewentualnie popełnił była podczas ich rozwiązywania. Jest to jeden z najlepszych sposobów uczenia się na własnych błędach. 

Dlaczego warto uczyć się z podręcznika matematyka z plusem 1?

Podręcznik stanowi niezbędny element, by zdać egzamin maturalny z matematyki na jak najwyższym możliwym poziomie. Dzięki niemu matematyka nie stanowi żadnego problemu.