Podręcznik matematyka z plusem 1 przygotowujący do zdania matury

Podręcznik przygotowujący do zdania matury matematyka z plusem 1 udowadnia, że zdanie egzaminu dojrzałości nie musi być takie trudne. Został on stworzony z myślą, by jak najlepiej przygotować uczniów do zdania matury na jak najwyższym poziomie. Udowadnia również, że bardzo trudne zadania mogą być proste i łatwe do rozwiązania, jeśli tylko zostaną przedstawione w logiczny i zrozumiały dla wszystkich uczniów sposób. Podręcznik do technikum i liceum matematyka z plusem 1 krok po kroku pokazuje i objaśnia na poziomie podstawowym wszystkie zagadnienia matematyczne. Rozwija również zdolność logicznego myślenia. Podręcznik został stworzony dla wszystkich uczniów, którzy skończyli szkołę podstawową. Materiał w książce spełnia wszystkie wymagania nowej podstawowej reformy z matematyki na poziomie podstawowym. Autorami podręcznika maturalnego matematyka z plusem 1 są Marcin Karpiński, Jacek Lech oraz Małgorzata Dobrowolska. 

Podręcznik matematyka z plusem 1 skrojony pod ucznia przygotowującego się do zdania matury  

Podręcznik Matematyka z plusem 1 do nauki został idealnie dopasowany do potrzeb uczniów rozpoczynających swoją przygodę na poziomie szkoły licealnej lub technikum. Ma on pomóc im w zdaniu egzaminu dojrzałości z matematyki na wysokim poziomie. Podręcznik zawiera wszystkie niezbędne materiały wymagane przez najnowszą reformę edukacji. Matematyka z plusem 1 został w pełni sprawdzony i dopuszczony przez Ministerstwo Edukacji jako idealny podręcznik do kształcenia uczniów. Przygotowanie do egzaminu dojrzałości stanowi nieodłączny element edukacji w szkole na poziomie 4 klasy liceum ogólnokształcącego lub na poziomie 5 klasy technikum. Podręcznik został wydany przez Gdańskie Wydawnictwo Oświatowe. 

Podręcznik maturalny matematyka z plusem 1

Podręcznik matematyka z plusem 1 główny nacisk kładzie na rozwijanie umiejętności rozwiązywania zadań z matematyki na poziomie egzaminu maturalnego. Każda informacja teoretyczna zawarta w podręczniku zwieńczona jest praktycznymi zadaniami. W ten sposób uczeń może dokładnie sprawdzić poziom zdobytej wiedzy.