Podręcznik matematyka z plusem1

Podręcznik matematyka z plusem 1 został idealnie dopasowany do umiejętności oraz wiedzy absolwentów szkoły podstawowej. Wiedza w podręczniku jest dawkowana uczniom stopniowo, tak by miał on więcej czasu na zapoznanie się z wszystkimi informacjami oraz na jej pełne zrozumienie. Dzięki specjalnie dobranym zadaniom po każdym fragmencie teorii można sprawdzić jej zrozumienie. Autorami książki matematyka z plusem 1 jest Małgorzata Dobrowolska, Jacek Lech oraz Marcin Karpiński. Podręcznik zawiera wiele zadań różnego typu i o różnym stopniu trudności. Książka zawiera również zadania z ich przykładowym rozwiązaniem. W ten sposób podręcznik zachęca uczniów do rozwiązywania zadań. Z kolei nauczyciele mają możliwość posługiwać się i kształcić umiejętność budowania modeli.  

Dlaczego warto sięgnąć po podręcznik matematyka z plusem 1?

Głównym zadaniem podręcznika matematyka z plusem 1 jest przygotowanie uczniów szkoły ponadpodstawowej do zdania egzaminu dojrzałości. Podręcznik został tak skonstruowany, by wszelkie zadania były w pełni zrozumiałe oraz logiczna dla ucznia. Publikacja matematyka z plusem 1 prowadzi studentów krok po kroku, w jaki sposób mają rozwiązywać zadania. Zakres podstawowy podręcznika objaśnia jego podstawowe zagadnienia matematyczne. Podręcznik został stworzony dla wszystkich uczniów, którzy rozpoczynają swoją edukację na poziomie szkoły licealnej lub technikum. Publikacja opiera się na nowej reformie edukacyjnej dla matematyki na poziomie szkoły podstawowej dla szkół licealnych. Podręcznik matematyka z plusem 1 został dopuszczony przez Ministerstwo Edukacji Narodowej. 

Podręcznik matematyka z plusem dla wszystkich uczniów liceum i technikum

Dzięki podręcznikowi matematyka z plusem 1 zdanie matury nie było nigdy wcześniej takie łatwe. Publikacja kładzie główny nacisk na zagadnieniach maturalnych, które umożliwiają ich najlepsze zrozumienie. Wiedza teoretyczna w książce jest dobrana pod konkretne tematyczne zadania, które umożliwia sprawdzanie zdobytej wiedzy.